У 2018 році школа стала учасником конкурсу-захисту сучасної моделі освітнього процесу – Школи сприяння здоров’ю

/Files/photogallery/image001.gif

/Files/images/Рисунок1.jpg

МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!/Files/images/sporta-1331.gif

/Files/images/фото копия.jpg

/Files/photogallery/1/5-а 6 фото.jpg

НА ДОПОМОГУ БАТЬКАМ ТА УЧНЯМ!

У закладі функціонує психолого-педагогічна служба.

Практичний психолог - Конюшенко Юлія Дмитрівна

Мета створення служби:

побудова цілісної оптимальної системи соціально-психолого-педагогічних умов, спрямованих на соціалізацію особистості учня.

Напрямки роботи:

Просвітницька діяльність

Профілактика

Діагностика

Корекція (реабілітація)

Консультативна діяльність

Здоров’язберігаючі технології

Починаємо робочий день з зарядки…

Самий найкращий спосіб розпочати учбовий день із… ранкової гімнастики. Вона може бути представлена, як фізкультурною паузою, або дихальною гімнастикою, або у вигляді сміхотерапії. Варіантів багато, головне, в цьому прийомі, що уся школа збирається разом та налагоджується на робочий лад, отримує позитивні емоції, які допоможуть зробити робочий день кращим, а ще допоможуть «зберегти» перший урок від ранкових пробуджень.

Дихальна гімнастика та фізкультхвилинка

Оздоровчі хвилинки під час уроків повинні комбінувати в собі фізичні вправи для осанки, вправи для очей, рук, шиї, ніг. Фізичні вправи краще проводити під музичний супровід. Цей прийом допомагає зняти втомленість, відновити рівновагу учнів. Такі вправи можна досить успішно надавати проводити самим учням або поєднувати з елементами ігор. Наприклад: зараз похиляться вперед ті, у кого день народження взимку та весною… теж саме зроблять всі, хто народився влітку та восени. А тепер підтнуться ті, хто сьогодні прийшов до школи.