Підготовка до ЗНО з усіх шкільних предметів — мови, історії, математики, фізики, хімії та інших:

Перші масові онлайн-курси Рrometheus

Студія онлайн освіти ЕdEra.

ILearn

Навчальні курси і відеоуроки

Khan Academy - уроки з всесвітньої історії, природничих наук, мистецтва, математики.

Проект DESK— відеолекції з природничих наук та математики для 5-11 класів.

Ютуб канал ТопШкола — онлайн-уроки з математики та фізики для 5-11 класів.

Канал "Рада" і YouTube канал Міністерства освіти і науки України починають трансляцію лекцій з української мови і літератури, біології, математики, історії України. Однак поки ці уроки допомагають старшокласникам підготуватися до ЗНО.

Інтерактивні завдання та навчальні ігри

Портал Learneng.ua, на якому є інтерактивні вправи та завдання з усіх предметів і всіма темами шкільної програми, починаючи з перших класів. Однак за деякі доведеться заплатити.

Платформи для вивчення математики: Matific.com (в 1-6 класах) і Vchy.com (у початковій школі).

"Розумники" – портал, на якому розміщені інтерактивні завдання з мови та математики для учнів початкової школи. Завдання з ресурсу можна скачати на планшет, а потім виконувати їх офлайн. На період карантину відкрито безкоштовний доступ до всіх завдань

«Музеї України просто неба»– це віртуальний простір, у межах якого можна здійснити 3D-тури визначними музеями України.

Інтерактивні вправи з математики для учнів початкової школи