Матеріально -технічна база, що забезпечує виконання вимог Базового компонента шкільної освіти

у комунальному закладі «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №77 Харківської міської ради Харківської області»

ЗЗСО розташований у типовій двоповерховій споруді,з’єднаний з основною чотирьохповерховою будівлею. Побудований у 1966 році, проектна потужність якої складає 1107 дітей, Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, господарчі приміщення) відповідають санітарним нормам.Загальна площа території закладу – 20965 кв.м..

У ЗЗСО функціонують: 30 навчальних кабінетів, кабінет директора,приймальня, методичний кабінет,кабінет заступників з навчально-виховної роботи, кабінет практичного психолога,кабінет соціального педагога, 2 спортивні зали(2 роздягальні), лекційна зала, кабінет релаксації, музей, бібліотека, 2 кабінети інформатики,кабінет педагога-організатора, медичний кабінет, кабінет завідуючого господарством,їдальня, харчоблок,службові приміщення(6). У закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей.

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №77 Харківської міської ради Харківської області для провадження освітньої діяльності має відповідну матеріально-технічну базу, що забезпечує виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти та функціонування закладу освіти.

Приміщення ЗЗСО використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, медичні, адміністративно-господарські.

Утримання, облаштування приміщень та території закладу відповідає санітарним нормам устрою й утримання закладів шкільної освіти.Приміщення освітнього призначення обладнані відповідно до нормативних вимог.

Методичний кабінет укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в закладі шкільної освіти.

Кабінет практичного психолога укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення корекційно-відновлювальної роботи.

На території закладу встановлено волейбольна та баскетбольна площадки, бігова доріжка, спортивно-розвивальне обладнання, тематичний майданчик для вивчення правил дорожнього руху. У 2016 було встановлено міні-тренажери.

В ЗЗСО наявний медичний кабінет. Кабінет відремонтовано, має естетичний вигляд, зручні умови для роботи і прийому відвідувачів. Медичний кабінет відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, укомплектований відповідно до нормативних вимог. Медичний кабінет в основному, забезпечений відповідним медичним оснащенням та ліками.

На харчоблоці забезпечено безперебійну роботу систем енергопостачання, холодного та гарячого(бойлер) водопостачання, каналізації. Забезпечено належну роботу та функціонування технологічного та холодильного обладнання; проведено ревізію технологічного обладнання, складено реєстр наявного на харчоблоці обладнання, де вказані відомості про його кількість та стан, терміни проведених профілактичних та ремонтних робіт; проведено експертну оцінку ефективності роботи (у т.ч. додержання температурного режиму) жарочної та холодильної шаф; придбано кухонний посуд та інвентар; проведено поточний ремонт приміщень харчоблоку, овочесховища.

Заклад освіти налічує 25 персональних комп’ютерів, які підключено до мережі Інтернет та 5 ноутбуків без підключення до мережі. Заклад має особистий сайт, підключений до мережі Інтернет, користується електронною поштою; ведеться інвентарна книга обліку комп’ютерної техніки, оргтехніки у закладі. ІКТ використовується в управлінській діяльності, впроваджується у різні форми освітньої діяльності.

У своїй діяльності щодо забезпечення інформатизації освіти освітній заклад керується нормативно-правовими документами, які визначають національну політику щодо інформатизації, загальну політику щодо інформатизації освіти, нормативно-розпорядчими документами органів управління освітою. В освітньому закладі систематизована нормативно-правова база щодо інформатизації освіти, наявні відповідні установчі документи.