Створено чат-бот «Спільно для вчителів» - особистий помічник вчителів у кризовий час

Освітня організація «Навчай для України / Teach For Ukraine» за підтримки ЮНІСЕФ у межах ініціативи «Спільно до навчання» презентувалачат-бот «Спільно для вчителів», створений допомагати освітянам під час різного роду криз у час війни.

Чатбот включає4 основних розділи:

• “Мої спостереження”: зручний запис нотаток про психологічний стан учнів. Доступні уже заздалегідь підготовлені характеристики від психологів, які сигналізують проблемні аспекти психологічного стану школярів.
  • “Картка учня”: розділ містить усю інформацію, яку вчителі вказали у категорії “Мої спостереження”. Тут зручно відстежувати динаміку записів та характеристик. Аби не забувати занотовувати — можна налаштувати індивідуальні сповіщення з нагадуванням.
  • “Корисні посилання”: онлайн-курси, статті від психологів, відео та пізнавальні вебінари — відтепер усі навчальні ресурси для вчителів в єдиному місці та завжди під рукою.
  • “Швидкі поради”: розділ містить корисні методики, як оперативно діяти під час кризи на уроці та як підтримати себе.

Переглянути відеоінструкцію, щоб детальніше познайомитись із чат-ботом «Спільно для вчителів» можна запосиланням.

Завантажити чат-бот можна на платформах «Вайбер» та «Телеграм».