Затверджений новий Порядок проведення державної підсумкової атестаці

Наказом Міністерства освіти України №1369 від 07.12.2018 затверджений новий Порядок проведення державної підсумкової атестації , в якому визначено особливості проведення шкільних іспитів у початковій,базовій та старшій школі.Документ визначає механізм і форми проведення ДПА осіб,які здобувають освіту в закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та інших закладах освіти,що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти та осіб, які здобувають середню освіту за сімейною формою навчання.

Державну підсумкову атестацію проходитимуть учні,які завершуюють здобуття початкової ( у 4 класі),базової середньої ( у 9-му класі) та повної загальної середньої освіти (у 11-му класі), а також здобувають професійну освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, крім осіб, які здобули повну загальну середню освіту раніше.