ДПА в 9-х класах

2019 року підсумкову атестацію за технологією ЗНО здаватимуть лише учні 11 класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершивутимуть здобуття повної загальної середньої освіти. Учні 9-класів, як і в попередні роки, здаватимуть ДПА у письмовій формі ( Не в формі ЗНО).

Відповідне роз'яснення надає МОН сьогодні, 10 січня 2019 року, у зв'язку з численними зверненнями учнів та їхніх батьків щодо проходження державної підсумкової атестації і формі ЗНО у 9-му класі.

Як і раніше повідомляла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич,запуск ЗНО в 9-му класі планується до старту старшої профільної школи НУШ.За чинним календарем реформице орієнтовно після 2016-2017 навчального року.

Роз'яснення МОН на офіційному сайті.