Методичний кабінет
Завдання МК
КОНКУРСИ ТА ОЛІМПІАДИ 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Клас | Прізвище,ім’я по-батькові | Місце | Вчитель |
Українська мова | |||
7-Б | Андрієнко Даря Валеріївна | ІІ | Котелевець А.С. |
8-Б | Пащенко Кирило Павлович | ІІІ | Ступіна-Мацай М.О. |
Хімія | |||
8-Б | Костін Єгор | І | Макашутіна Ю.О. |
9-А | Яковенко Діана | ІІІ | Макашутіна Ю.О. |
Трудове навчання | |||
11-Б | Скрипнік Евеліна | ІІІ | Олійник С.М. |
Географія | |||
9-А | Костиріна Анастасія | ІІІ | Гужва Є.О |
10-Б | Баришенська Марія | ІІІ | Гужва Є.О |
11-А | Смірнов Павло | ІІ | Гужва Є.О |
Історія | |||
9-А | Семенова Надія Олександрівна | ІІ | Кравець І.Ю. |
10-А | Коляда Вікторія | ІІІ | Помінчук К.М. |
Фізика | |||
10А | Селенков Микола | ІІІ | Долга В.О. |
7-Б | Краснокутська Єкатерина | ІІ | Макашутіна Ю.О. |
Математика | |||
8 Б | Костін Єгор | ІІІ місце | Єфім’єва О.А |
9-А | Семенова Надія | І місце | Сердюк В.В. |
11-А | Смірнов Павло | ІІІ місце | Долга В.О. |
Біологія | |||
8-Б | Пащенко Кирило | І місце | Макашутіна Ю.О. |
9-А | Семенова Надія | І місце | Лісова С.М. |
10-Б | Баришенська Марія | І місце | Лісова С.М. |
11-А | Котусенко Владислав | ІІ місце | Лісова С.М. |
Трудове навчання | |||
10-Б | Скрипка Евеліна | ІІІ | Олійник С.М. |
ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика в 2023./2024 н.р
Клас | Прізвище,ім’я по-батькові | Місце | Вчитель |
Конкурс імені П.Яцика | |||
5-А | Голєва Кароліна | ІІ | Ступіна-Мацай М.О. |
6-Б | Мокрицька Аріна | ІІ | Фомяченко Л.В. |
7-А | Корж Софія | ІІ | Котелевець А.С. |
Конкурс імені Т.Г.Шевченка | |||
6-Б | Охматенко Анна | ІІІ | Фомяченко Л.В. |
МАН | |||
9-А | Костиріна Анастасія Юріївна | Грицаєнко Т.С. | |
8-Б | Пащенко Кирило Павлович | Гужва Є.О. | |
10-А | Кулікова Марія Сергіївна | Павлюкова А.В. | |
9-А | Семенова Надія Олександрівна | І | Кравець І.Ю., Лісова С.М. |
Кисіль Т.В. вчитель української мови та літератури: участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням
Учитель року: Кисіль Т.В., Макашутіна Ю.О.
Всеукраїнський конкурс молодіжних науково-технічних проєктів «Інвентор Юей».Номінація: стійкий життєвий простір – Грицаєнко Т.С.