Конкурс краси та інтелекту "Школярка"

Перший відбірковий тур конкурсу краси та інтелекту «Школярка» пройшов у Будинку культури Червонозаводського району (пл. Руднєва, 19а).

Мета проведення конкурсу краси та інтелекту «Школярка» - прилучення молоді до самовиховання, здоровому способу життя і участі в масових заходах для реалізації їх творчих здібностей і талантів.

Організатор - Департамент у справах сім'ї та молоді за участі модельного агентства «P&M models».

У нинішньому огляді талантів брало участь 140 школярок у віці від 6 до 17 років зі шкіл Червонозаводського та Комінтернівського районів. Дівчатка співали, танцювали, ділилися своїми досягненнями у навчанні, демонстрували свою шкільну форму і дефілювали у вечірніх сукнях. Учасниці билися за перемогу в трьох номінаціях: «Школярка» (9-11 класи), «Інтелектуальна школярка» (5-8 клас) і «Міні- школярка» (1-4 класи).

Учениця 6-А класу Здесенко Руслана посіла ІІ місце в номінації «Інтелектуальна школярка». Руслана отримали пам'ятні подарунки та диплом, а також можливість поборотися за головний приз у фіналі.

Бажаємо успіху!