Загальнонаціональний правопросвітницький проект

Указ Президента України №361/2017 " Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту " Я маю право!"
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №638-Р " Про реалізацію правопросвітницького проекту " Я маю право!" у 2017-2019 роках"

/Files/images/1_veresnya/drobitskiy_yar/я маю право.jpg

Загальнонаціональний правопросвітницький проект " Я маю право!" реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги,територіальними органами юстиції,за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.
Мета проекту - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проект " Я маю право!" інформує громодян про їхправа, навчає, як захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти коли права порушують.

Одним з ключевих елементів , який забезпечує реалізацію проекту " Я маю право!", є надання громодянам безоплатної правової допомоги.Це дієвий та ефективний механізм , який дає можливість захистити свої права кожному.

Розпорядження Кабінету Міністрів від 20.12.2017 №1012-Р " Про схвалення Стратегії інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права на період до 2019 року"

Кiлькiсть переглядiв: 142